Hakkımızda

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti.

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. merkezi İstanbul’da bulunan, hem ithalat hem de ihracat alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Proje bazında çalışmalarımız olduğu gibi, “kapıdan kapıya lojistik” (ürünlerinizi “kapınızdan” teslim alıp aradaki tüm dokümantasyon ve yurt içi gümrük hizmetlerini de gerçekleştirerek müşterinizin “kapısına” teslim) prensibiyle uluslararası ticaret danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Global piyasada güçlü bir konum elde etmek için, küçük işletmelerden uluslararası işletmelere kadar her firmaya aynı kalite ve hızda hizmet vermemiz gerektiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz.

10 yıldan daha fazla tecrübesiyle TAG, müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerine en etkin çözüm yollarını sunmayı hedeflemektedir.

Uzun yıllar farklı sektör ve firmalarda çalıştıktan sonra, St. Georg Avusturya Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden iki arkadaş, edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi aktararak, müşterilerimize daha etkin çözüm yolları sunma hedefiyle TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd.Şti.’ni kurmaya karar verdik. Temel amacımız, doğru kalitedeki doğru ürünü, doğru yere, doğru zamanda, en uygun lojistik ve finansal işbirliğini sağlayarak ulaştırmaktır.

Küreselleşme, bir çok firma ve üretici için ürünlerini, kendi ekonomileri ve sınırlarına bağlı kalmadan, dünyadaki farklı noktalara satma imkanı sağlamıştır. Bizim bu noktadaki misyonumuz, yeni iş bağlantıları oluşturup yönetmek ve firmalara kendi bilgi ve tecrübelerimizi aktararak yol göstermektir.

Siz de bu denizde güvende olmak istiyor ve güvenli bir liman arıyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz.