ÜRÜNLER


KALİTE

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. olarak temel amacımız, doğru kalitedeki doğru ürünü, doğru yere, doğru zamanda, en uygun lojistik ve finansal işbirliğini sağlayarak ulaştırmaktır. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz.

DANIŞMANLIK

HİZMETLERİ

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. olarak misyonumuz, yeni iş bağlantıları oluşturup yönetmek ve firmalara kendi bilgi ve tecrübelerimizi aktararak yol göstermektir.

ULUSLARARASI

NAKLİYE

Müşterilerimize, tanınmış ve güvenilir uluslararası taşımacılık firmalarıyla (MSC, Safmarine, CMA-CGM vb.) birlikte çalışarak hızlı, ucuz ve ürünlerinin dünyanın her köşesine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Çeşitli nakliye
hizmetlerimiz

 • Konteyner Nakliyesi

  TAG olarak biz, müşterilerimize, ürünlerimizi konteyner sevkiyatı ile daha hızlı, daha etkin bir şekilde göndermeyi amaçlamaktayız. Konteyner yüklemelerinde, bir konteyner...

 • Gemi Nakliyesi

  Gemi nakliyesi, yüksek miktardaki siparişlerde kullanılan bir sevkiyat yöntemidir. Yükleme yapılırken, malzemenin deniz yolculuğu esnasında zarar görmesini engellemek...

 • Demiryolu Nakliyesi

  TAG, ürünlerinin özellikle Doğu Avrupa ülkelerine (Bosna, Hırvatistan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Slovakya) ihracatında demiryolu nakliyesini de kullanmaktadır...

 • Karayolu Nakliyesi

  Karayolu nakliyesi, direkt deniz ulaşımının mümkün olmadığı Türkiye’ye komşu ülkelere sevkiyat için en uygun nakliye yöntemidir...

devamı

Uluslararası ticaret
danışmanlığı

Tecrübeli personel ve geniş ağıyla TAG, ayrıca uluslararası ticaret alanında danışmanlık hizmeti de vermektedir. İşe yeni başlayan veya verimliliğini arttırmak isteyen firmalara ithalat, ihracat ve gümrük işlemleri konusunda her türlü desteği sağlamaktayız. Danışmanlıktaki ana prensibimiz “kapıdan kapıya lojistik” şeklinde özetlenebilir.

TAG, siz müşterilerine, uluslararası ticarette gerekli tüm ithalat-ihracat süreçlerinin yönetimine talip olduğu, yüksek kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır.

devamı

Ürünlerimiz hakkında
bilgi edinin

Ofis mobilya ve sandalyeleri, 22000 m2'si kapalı olmak üzere, toplam 35000 m2 alana sahip, ham maddeler hariç kullanılan tüm materyalleri kendi bünyesinde imal edebilen üretim tesislerinde üretilmektedir.

  Ofis Mobilyaları

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti, müşterilerine sanatsal ancak aynı zamanda kullanışlı ve uygulanabilir tasarımlara sahip LED-Aydınlatma sistemleri sunmaktadır.

  LED Aydınlatma

TAG Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti., lokal üreticilerle var olan yaygın bağlantılarını kullanarak, yüksek kalitedeki ürünleri, müşterilerine onların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, en ucuza ulaştırmayı hedeflemektedir. Diğer talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Diğer Ürünler