Nakliye

Konteyner Nakliyesi

Konteyner nakliyesi ile denizaşırı her destinasyona ulaşım mümkündür. Konteyner yüklemelerinde, bir konteyner içerisine farklı farklı malzemeler konularak, müşterilerin ufak miktarda değişik mal talepleri rahatça karşılanabilir. Mallarımızın sevkiyatı ihtiyaca göre her tür ve ebattaki konteyner (20 DC, 40 DC, Open Top, High Cube) ile yapılabilmektedir. TAG olarak biz, müşterilerimize, ürünlerimizi konteyner sevkiyatı ile daha hızlı, daha etkin bir şekilde göndermeyi amaçlamaktayız.

Gemi Nakliyesi

Gemi nakliyesi, yüksek miktardaki siparişlerde kullanılan bir sevkiyat yöntemidir. Yükleme yapılırken, malzemenin deniz yolculuğu esnasında zarar görmesini engellemek amacıyla farklı paketleme yöntemleri uygulanmaktadır.

Demiryolu Nakliyesi

TAG, ürünlerinin özellikle Doğu Avrupa ülkelerine (Bosna, Hırvatistan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Slovakya) ihracatında demiryolu nakliyesini de kullanmaktadır.

Karayolu Nakliyesi

Karayolu nakliyesi, direkt deniz ulaşımının mümkün olmadığı Türkiye’ye komşu ülkelere sevkiyat için en uygun nakliye yöntemidir.

 

Danışmanlık Hizmetleri

TAG, siz müşterilerine, uluslararası ticarette gerekli tüm ithalat-ihracat süreçlerinin yönetimine talip olduğu, yüksek kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır.Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen danışmanlık sayfamıza tıklayınız.